SON DAKİKA
Aksa Haber Bursa

Osmangazi’den Rekor Online Eğitim

Osmangazi’den Rekor Online Eğitim

Osmangazi Belediyesi tarafından online olarak düzenlenen Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi, ilk haftasında 44 bin 175 kişinin katılımıyla rekor kırdı.

Osmangazi Belediyesi’nin online olarak düzenlediği Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitim programının ilk haftasında, dijital pazarlama temelleri ile sosyal medya pazarlama eğitimi verildi. 3 hafta 48 saat sürecek eğitim programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ücretsiz olarak düzenlenen dijital medya eğitimlerinin tüm katılımcılara hayırlı olmasını dileyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “İçinde bulunduğumuz 21. yüzyıl, tüm dünyada dijital devrimlerin yaşandığı bir dönem. Dijital platformalar, hayatımızın birer parçası haline gelmeye başladı. Eğitim, alışveriş, eğlenceye, güvenlik, sanayi gibi her anımızda karşımıza dijital pazarlama ve sosyal medya çıkıyor.  Osmangazi Belediyesi olarak bizler de Türkiye’nin en kapsamlı dijital pazarlama ve sosyal medya eğitim programını düzenledik. Duyurusunu yaptığımız andan itibaren büyük ilgi gören eğitim programımızın  ilk haftasında 44 bin 175 kişiye ev sahipliği yaptık. Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi, bizleri oldukça mutlu etti. Özgür Deniz Aydın, Sezgi Karabaş ve Furkan Acarel gibi alanında önemli isimlerin yer aldığı program, birçok kişiye önemli kapılar açacak. Kursu başarıyla tamamlayan vatandaşlarımız, sertifika sahibi olacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ