SON DAKİKA
Aksa Haber Bursa

Kulaca Mahallesinde 7 Sokak Yenileniyor

Kulaca Mahallesinde 7 Sokak Yenileniyor

Doğalgaz ve altyapı çalışmalarının tamamlandığı kırsal Kulaca Mahallesinde 7 sokakta toplam 8000 m2 parke taşı uygulaması sürüyor.

İnegöl Belediyesi, kısa bir süre önce doğalgaz çalışmalarının yapıldığı ve ardından altyapı kanalizasyon çalışmalarının tamamlandığı kırsal Kulaca Mahallesinde, bu çalışmalardan kaynaklı olarak bozulan sokaklarda parke taş uygulaması gerçekleştiriyor. Toplamda 1500 metre uzunluğunda 7 sokakta gerçekleştirilecek parke taş kaplama çalışması başladı. Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger ile Eşref Yiğit, bugün beraberindeki meclis üyeleri ve AK Partili yöneticilerle birlikte devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

7 SOKAKTA 8000 M2 PARKE TAŞ UYGULANIYOR

İnceleme sonrası bir açıklama da yapan Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, “Bugün Kulaca Mahallemizdeyiz. Osmangazi’nin ilk fethettiği mahalledeyiz. Mahallemiz İnegöl’e 6 km, Bursa’ya 51 km mesafede güzel bir kırsal mahallemiz. Burada yakın zamanda altyapı çalışmaları yapıldı. Çalışmalardan kaynaklı olarak da zeminde bozukluklar vardı. Uzun zaman bununla alakalı çalışmalarımızı tamamladık. Alper Başkanımızın da onayıyla bugün burada doğalgaz ve kanalizasyon çalışmalarından kaynaklı sokaklarımızda 8000 m2 parke taş uygulamamızı yapıyoruz. Çalışmanın mahallemize ve İnegöl’ümüze hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ