SON DAKİKA
Aksa Haber Bursa

Meme Estetiği Fiyatları 2021

Meme Estetiği Fiyatları 2021

Meme küçültme veya meme büyütme operasyonu yaptırmak isteyen hastalar, bizimle iletişime geçerek işlemler ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Meme estetiği, genellikle kadınların yaptığı bir estetik olsa da son zamanlarda erkekler tarafından tercih edilen bir estetik olmuştur. Meme estetiği denilince akla meme küçültme ve büyütme estetiği gelmektedir. Ciddi şekilde büyük memeleriniz varsa ya da olması gerekenden daha küçük memelere sahipseniz, meme estetiği olabilirsiniz.

Meme Küçültme ve Meme Büyütme Estetiği

Meme küçültme estetiği, çeşitli nedenlerden dolayı ciddi şekilde memeleri büyüyen kadınlarda yapılan bir estetiktir. Genellikle aşırı kilo aldıktan sonra ve doğumdan sonra kadınların tercih ettikleri bu operasyon sık yaptığımız işlemlerden biridir. Memelerin normalden büyük olması kadınlarda çeşitli fiziksel ve psikolojik problemlere yol açabilmektedir. Bundan dolayı istediğiniz ölçüde memelere sahip olmak için bizimle iletişime geçerek meme küçültme operasyonu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Meme büyütme operasyonu da ülkemizde ve dünyada sık sık duyduğumuz operasyonlardan biridir. Göğüsleriniz istediğiniz boyutta değilse, doğum sonrası şekil bozuklukları ve sarkmalar meydana gelmişse meme büyütme estetiği yaptırmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Meme büyütme estetiği yapılırken kişinin isteği göz önüne alınarak işlem yapılır. Sarkmaların giderilmesi, göğüslerin dikleştirilmesi meme büyütme estetiği yapılırken giderilen sorunlardır.

Son zamanlarda erkeklere sıklıkla uygulanan operasyonlardan birisi olan Jinekomasti estetiği, aşırı büyük göğüs erkeklere uygulanmaktadır. Erkek memesindeki fazla yağlar alınır ve sportif bir görünüm sağlanır. Meme estetiği fiyatları ile ilgili Real Estetik ile iletişime geçebilirsiniz. https://www.realestetik.com/meme-estetigi-2021-fiyatlari-aciklandi/ adresinden hemen bilgi alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ