SON DAKİKA
Aksa Haber Bursa

LOSTRA SALONU HİZMETE GİRDİ

LOSTRA SALONU HİZMETE GİRDİ

Orhangazi Belediyesi Fen İşleri tarafından yapımı tamamlanan Orhangazi Belediyesi Lostra Salonu hizmete girdi. Orhangazi Cumhuriyet Meydanı çay bahçesinin yanında bulunan Lostra Salonu bugünden itibaren hizmet verecek.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın , “ İlçemizde daha önceden yapımına başlanan Lostra salonu bugünden itibaren hizmete girmiştir. Ayakkabı boyacı kardeşlerimin artık nezih ve ferah bir mekânları olmuştur dedi. Daha öncesinde Cumhuriyet meydanının farklı bölgelerinde Ayakkabı boyacılığı yaparak evlerine ekmek götüren kardeşlerimin artık daha rahat şartlarda işlerini yapacaklar.

 Yaz’da kış ’da aynı hizmet verecek

Orhangazi Cumhuriyet alanında bulunan Lostra Salonu,  yaz aylarının en sıcak döneminde kış aylarının en soğuk döneminde bile aynı ferah ve nezih bir ortamda hizmet vermeye devam edecektir. Artık yaz kış yağmur çamur demeden Cumhuriyet alanında evlerine ekmek götürmek için işlerini aralıksız olarak devam ettiren ayakkabı boyacı kardeşlerimiz çeşitli sıkıntılar yaşıyordu. Lostra salonunun hizmete girmesi ile hem bu sıkıntılardan kurtulmuş oldular hem de yerleri sabitlendi. Bundan böyle daha iyi şartlarda hizmet vereceklerdir. 4 ayakkabı boyacı kardeşimin hizmet verebilecek şekilde tasarlanan Lostra salonu şimdiden boyacı kardeşlerime hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum ” dedi.

Ayakkabı boyacıları, “Bizlerin en büyük sıkıntısı yağmur çamur ve soğuk demeden evlerimize ekmek götürmek için gece gündüz çalışıyoruz. Lostra salonumuz hizmete girince bu sıkıntılarımızdan kurtulduk. Lostra salonumuz kapalı, temiz ve ferah bir yer bizleri böyle sıkıntılardan kurtardıkları için Belediye Başkanımız Bekir Aydın ve ekibine Teşekkür Ederiz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ